Contact

Trimiteti-ne un mesaj

Datele completate vor fi pastrate si folosite in vederea solutionarii cererii tale. Vezi si politica de confidentialitate.


DATE FISCALE

SC MEDICA M3 COMEXIM SRL

RO6588458; J12/3961/1994

Sediu social: Milcov 14, Cluj-Napoca, 400698

Sediu central: Iuliu Hatieganu 4, Cluj-Napoca, 400005

ALBA

Localitati: Alba-Iulia, Abrud, Aiud, Blaj, Campeni, Cugir, Sebes, Teius

Agent pe teren: (Alba-Iulia, Aiud, Blaj, Cugir, Sebes, Teius)

Ciprian Draghita: 0747-028.124, ciprian.draghita@medicam3.ro

BIHOR

Localitati: Oradea, Alesd, Beius

Magazin - Oradea: Str. Nicolae Jiga nr. 45

Agent pe teren: Gheorghe Trifan: 0741-277.073, oradea@medicam3.ro

BISTRITA-NASAUD

Localitati: Bistrita

Agent pe teren: Mihai Rablau: 0741-024.381, mihai.rablau@medicam3.ro

BRASOV

Localitati: Brasov, Sacele

Magazin - Brasov Str. Aurel Vlaicu nr. 15 - Sorina Avram: 0268-425.906, brasov@medicam3.ro

Agent pe teren - Brasov, Sacele: Catalin Caplan: 0741-277.077, catalin.caplan@medicam3.ro

BUCURESTI

Depozit Str. Iuliu Maniu nr. 7, Sector 6

Agent pe teren: Liviu Tuluc: 0741-277.072, bucuresti@medicam3.ro

COVASNA

Localitate: Sf. Gheorghe

Agent pe teren: Anton Benedic: 0744-337.408, anton.benedic@medicam3.ro

DEPOZIT CENTRAL CLUJ

Cluj-Napoca, Calea Baciului nr. 179B

Depozit Central: 0364-730.059, depozit@medicam3.ro

Receptie Marfa: 0741-277.065, depozit@medicam3.ro

DOLJ

Localitate: Craiova

Magazin - Craiova Str. Amaradiei nr. 11 - Florina Nita: 0749-052.211, craiova@medicam3.ro

Agent pe teren: Alina Tuta: 0741-277.083, alina.tuta@medicam3.ro

Agent pe teren: Cristian Burtea: 0751-280.152, cristian.burtea@medicam3.ro

GORJ

Localitati: Tg. Jiu

Agent pe teren: Alina Tuta: 0741-277.083, alina.tuta@medicam3.ro

ILFOV

Localitati: Otopeni, Pipera

Agent pe teren: Liviu Tuluc: 0741-277.072, bucuresti@medicam3.ro

MARAMURES

Localitati: Baia Mare, Sighetu Marmatiei

Magazin - Baia Mare Str. Gh. Bilascu nr. 10/4 - Laura Menzak: 0262-275.025, 0747-028.125, baiamare@medicam3.ro

Agent pe teren: Raluca Botiz: 0751-279.634, raluca.botiz@medicam3.ro

MEHEDINTI

Localitati: Drobeta-Turnu Severin

Agent pe teren: Alina Tuta: 0741-277.083, alina.tuta@medicam3.ro

MURES

Localitati: Sighisoara, Tg, Mures

Agent pe teren (Sighisoara): Ciprian Draghita: 0747-028.124, ciprian.draghita@medicam3.ro

Agent pe teren (Tg. Mures): Dan Groza: 0741-277.070, dan.groza@medicam3.ro

OLT

Localitati: Caracal, Slatina

Agent pe teren: Cristian Burtea: 0751-280.152, cristian.burtea@medicam3.ro

PRAHOVA

Localitati: Baicoi, Breaza, Campina, Ploiesti

Agent pe teren: Adriana Ciuhurianu: 0741-244.942, campina@medicam3.ro

SALAJ

Localitati: Zalau, Cehu Silvaniei, Jibou

Raluca Botiz: 0751-279.634, raluca.botiz@medicam3.ro

SATU MARE

Localitati: Satu Mare, Negresti Oas, Carei

Agent pe teren: Raluca Botiz: 0751-279.634, raluca.botiz@medicam3.ro

SEDIUL CENTRAL - CLUJ

Iuliu Hatieganu nr. 4 cod 400005

1. Vanzari (distributie/in tara): 0741-277.084, comenzi@medicam3.ro

1.0. Vanzari Cluj - Magazin: 0741-277.082, magazin@medicam3.ro

1.1. Vanzari Cluj - Agent pe teren: 0741-024.381, mihai.rablau@medicam3.ro

1.2. Vanzari Cluj - Agent pe teren: 0741-277.070, dan.groza@medicam3.ro

1.3. Specialist RADIOLOGIE: 0741-277.081, radiologie@medicam3.ro

2. Marketing: 0741-277.069, marketing@medicam3.ro

3. Reclamatii: 0741-277.067, reclamatii@medicam3.ro

4. Service: 0741-277.080, 0748-361.286, 0741-277.074, service@medicam3.ro

5. Logistica (import/export): 0741-277.067, roxana@medicam3.ro

6. Contabilitate: 0741-244.941, conta@medicam3.ro

7. Birou Secretariat: Telefon 0264-591.034, Fax 0264-593.606, office@medicam3.ro

SIBIU

Localitati: Sibiu, Medias, Agnita

Agent pe teren - Sibiu: Luana Grovu: 0741-277.076, sibiu@medicam3.ro

Agent pe teren - Sibiu, Copsa Mica, Agnita, Medias: Ciprian Draghita: 0747-028.124, ciprian.draghita@medicam3.ro

TIMIS

Localitati: Timisoara

Agent pe teren: Oana Busan: 0752-207.170, timisoara@medicam3.ro

VALCEA

Localitati: Rm. Valcea, Dragasani

Agent pe teren: Alina Tuta: 0741-277.083, alina.tuta@medicam3.ro

Agent pe teren: Cristian Burtea: 0751-280.152, cristian.burtea@medicam3.ro